Another world 11.kapitola

1. března 2012 v 19:01 | D.

Takže..?:DCaitlin
"Harry, jdu se osprchovat, tak se zatím nějako zabav." řekla jsem než jsem se vydala na cestu do koupelny. Viděla jsem jak si otevřel notebook a zapl ho.
Až když jsem stála ve sprše, uvědomila jsem si, že jsem si zapoměla věci na spaní v pokoji. Sakriš.

Harryho pohled
Když Cait odešla do koupelny všiml jsem si pečlivě srovnané hromádky na kraji postele. Bylo to pyžamo. Takže jsem bude ještě muset zajít. Banebože Harry!! Na nic takovýho myslet nemůžeš! Louis je tvůj kámoš. Nejlepší kámoš. Rozhodl jsem se napsat klukům, že nebudu spát doma. Zatím jsem si šel projet twitter. Nic novýho. Follownul jsem pát fanoušek nějakým jsem odpověděl na zprávy.

Caitlin
Tak jo jsem osprchována v ručníku. MUsím sojít do pokoje a rychle zpátky do koupelny bez toho aby mi sklouzl ručník.
Rychle jsem docupitala k pokoji a zhluboka se nadechla. Vzala jsem za kliku a viděla jak je Harry zabraný do počítače. Když uslyšel vrznutí dveřmi otočil se.
"Ehm já si jen vezmu toto." rychle jsem schmátla po věcech na posteli a rychle se přemístila zpátky do koupelny. Aniž by něco stačil něco říct. Stačili mi ty jeho pohledy. Grr.
"Tak jsem tu, umytá, převlečená, odmalovaná a připravená na spaní." To byla má první věta po příchodu do pokoje.
"Tak to je bezva. Ehm já tu nic nemám nevadá, když budu spát v boxerkách?" Koukl na mě psíma očima a já jen kývla hlavou. "No tak si jdeme lehnout?" Zeptal se.
"Jo jasně jdeme." Zasmála jsem a hrnula se k posteli. Potom nastala trapná chvíle ticha. Koukali jsme se vzájemě do očí. A já nevím co se stalo, ale začali jsme se vášnivě líbat. Zničeho nic. Po chvíli jsme se odtrhnuli, ale to co bylo mezi námi bylo silnější. Začali jsme se znova líbat a asi jsme přeslechli zvonek, který dole zazvnoil. Harry na mě ležel bez trička a mezitím co mě líbal já mu svými prsty jezdila po zádech. Kdyby se nerozrazily dveře asi by se stalo něco, čeho bychom možná litovali..
Do pokoje vtrhnul Louis. Harry se ode mě odlepil a koukal překvapeně na Louise, jako já.
"Louisi? Co tu děláš?" Zeptal se Harry, když ze mě slezl a šel hledat tičko.
"Harry? Asi bych se měl já zeptat co tu děláš?" Ve tváři měl výraz, který nedokážu popsat. Nikdy jsem ho neviděla.
"My jsme kamarádi!" Vložila jsem se do konverzace i já.
"Jo tak kamarádi..." Na Louise hlase byl slyšet sarkastický tón. "Já vám to přeji. Já a Debbie jsme pár. Šťastný pár." Dal důtaz na štastný.
"Lou, takže se nezlobíš?" Harry zdvihl jedno obočí a koukal střídavě na mě a na Louise.
"Pro mě za mě ať si je klikně s Niallem!" řekl a usmál se. Po dlouhé době se usmál.

Když odešel. Zůstali jsme tam jen já a Harry. Já a Harry. Já...a....Harry. Harry a já. Mezi námi panovalo ticho. Ani jeden z nás se neodvážil promluvit.
Harry po chvíli prolomil ticho. "No tak si už teda půjdeme lehnout?"
"Aha jasně" Pokusila jsem se o úsměv, ale místo toho vznikl nějaký nepředstavitelný ksift. Lehl jsme si a mlčeli. "Notak dobrou." řekla jsem nakonec a převalila se na bok.
"Dobrou." Jeho dech mě zalechtal na krku. To je tak blízko? Mám se otočit? Otočila jsem se a Harry byl těsně u mé tváře. Pomalu se přiblížil. No moc dlouho mu to netrvalo, byl tak blízko..Tenhle polibek nebyl tak vášnivý. Tenhle polibek byl jemný.
"Harry..já.." ase mě políbil. Jeho polibky byli něžné, někdy plné vášně. Z něžného líbání vzniklo vášnivé a divoké líbání.
"Tak jděte už spát..!" Houkla máma zpoza dveří. Myslím že to zarazila ve správném okamžiku..
"Dobrou Harry."
"Dobrou Caitlin.." Usla jsem v jeho obejmutí. Voněl vážně pěkně.. Však zítra osoba, od které bych to nečekala udělá něco horzného...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miškyna Miškyna | Web | 1. března 2012 v 19:05 | Reagovat

Páni je to fakt moc užasný už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)))

2 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | Web | 1. března 2012 v 20:15 | Reagovat

hustýýýýý;))

3 Domí :) Domí :) | Web | 2. března 2012 v 7:23 | Reagovat

D.A.L.Š.Í :)

4 Mishelle Mishelle | Web | 2. března 2012 v 16:31 | Reagovat

Hele,sorry ale vymazalo se mi to z PC,kdyžtak bych udělala jinej , nebo pošlu náhled jinýho .. pošli mi mail a já ti pošlu náhledy . ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama