Another world 17.kapitola

12. března 2012 v 13:58

Myslela jsem, že o prázdninách bude čas, ale moc ho není. Musím se chodívat projít, protože venku je tak krásně. Včera nepřibylo, protože jsem se málem ztratila v lese no:D"Caitlin mám poblém. Já-já jsem asi těhotná.." Vymáčkla ze sebe a já jsem nevěřila svým očím. "Ale to není nejhorší. Otec je asi ten Mike." Dodala a já jsem na ni bezeslovva koukala.
"Počkat ty a Mike? Kdy?" Jiné otázky mi teď nepřišli důležité.
"No víš jak byla párty Michel a Mike tě tam s někým podvedl?" Na sucho polkla a mě to okamžitě došlo.
"To ty jsi..banebože." Otočila jsem se a utekla. Někam. Bylo mi to jedno. Sedla jsem si na lavičku se založenými rukami. Jak mi to mohla udělat jedna z mých nejlepších kamarádek. Měla jsem takovej vztek.
Nevěděla jsem kam jít. Domů jsem nechtěla určitě tam bude Betty. Ke klukům jsem jít nemohla budou tam Debbie a Ella. Půjdu k Michel. Ta mě podrží. Zvedla jsem se z lavičky a plouživým pohybem jsem se přesouvala k Micheliinu domu. Když jsem před ním stála zhluboka jsem se nadechla a přiložila prst na zvonek. Nečekala jsem dlouho. Michel vylítla jako blesk a když mě uviděla opadl jí úsměv. Na nic se neptala a jen mě obejmula.
"Co se stalo?" Zeptala se a odtáhla se z objetí. Prohlížela si moji rozteklou řasenku pod očima. "Pojď nahoru vysvětliš mi to tam. Já Liama pošlu domů.."
"On je tu Liam?" Zeptala jsem se´.
"Ehm jo, ale odejde."
"Ne nech ho tu."
"Když ti to nebude vadit.." Za ruku mě táhla k ní do pokoje, kde seděl Liam na posteli. Hodil na mě pihled typu Co se ti stalo a vstal a přišel ke mě blíž.
"Co se stalo?" koukal na mě a já si utírala slzy do rukávu.
"Já-já počkejte až se uklidním." řekla jsem mezi zlyky, které jsem vydávala. Oba jen soucitně přikývli. Trvalo to asi deset minut. Mezítím jsem seděla na posteli a Mich mě hladila na zádech. Liam chodil po pokoji a koukal se střídavě na a na Michel.
"Tak myslím, že už můžu." Pořádně jsem se nadechla a všechno jim řekla. Od toho co se stalo s Niallem, jak jsem je uviděla, potom to s Louisem, to s Harrym, Ellou, a nakonec to s Betty. Michel mě pevně objala. Já jsem si zapořila obličej do její hrudě a vzlykala. Liam tam jen stál a nevěděl co dělat.
"Ty Harryho nemiluješ?" Zeptal se po chvíli ticha a pláče.
"To je ten problém..Já je miluji oba.." Sedla jsem si a koukala před sebe. Liam si sedl vedle mě a objal mě kolem ramen.
"To se nějak vyřeší. Uvidíš."
"Liame, miluju dva kluky, já nejsem v pořádku." Tentokrát jsem se zabořila do jeho hrudi. Michel mě pořád soucitně hladila po zádech a nevěděla co říct.
"No tak já půjdu." utírala jsem si slzy a pomalu se zvedla z postele.

Doma byli všichni v obýváku. Cestou jsem si oočádně otřela oči, takže nebylo moc poznat, že jsem brečela. Podle mě.
Rychle jsem prošla okolo nich a vyběhla do pokoje. Radši jsem se zamkla a vzala si počítač.´Nic nového se nestalo, ale napsal mi Harry.
"Ahoj krásko."
"Ahojda:)"
"Liam mi řekl to o Betty.."
"Já o tom nechci mluvit.."
"Příjdu k tobě.."
"Ne Harry.." Neatihla jsem to dopsat byl offline.

Za pár minut někdo zvonil u dveří. Šla jsem dolů, ale nebyla jsem sama...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | Web | 12. března 2012 v 14:14 | Reagovat

jak ses stratila v lese?:DD s Blair witch?:D
Jinak supr:O:)

2 story-one-direction story-one-direction | Web | 12. března 2012 v 14:16 | Reagovat

[1]: No skoro:DD Byl fakt docela stašidelný:D

3 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | Web | 12. března 2012 v 14:27 | Reagovat

[2]: BLAIR WITCH?:d

4 Majáá Majáá | 12. března 2012 v 14:43 | Reagovat

Další,další!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama